چرا باید چمن مصنوعی بخریم؟

چرا باید چمن مصنوعی بخریم

چرا باید چمن مصنوعی بخریم؟

چرا باید چمن مصنوعی بخریم؟ 580 440 seo site

تا به حال از خود پرسیده اید چرا باید برای خرید چمن مصنوعی اقدام کنید؟

آیا چمن مصنوعی به چه کار می آید و خرید آن چه مزیت مثبتی دارد؟

مزایای خرید چمن مصنوعی فراوان است. از پس انداز کردن پول گرفته تا صرفه جویی در وقت و انرژی. چمن مصنوعی باکیفیت همچنین می تواند سبک زندگی را بهبود ببخشد و به مسائل محیط زیست هم کمک کند.

در این مطلب قصد داریم دلایل کافی و لازم برای تهیه و استفاده از چمن مصنوعی را بیان کنیم که در ادامه می خوانید:

خرید چمن مصنوعی بین موزاییکچمن مصنوعی سازگار با محیط زیست

چمن مصنوعی با محیط زیست مهربان است. برای سبز نگه داشتن آن نیاز به مصرف هیچ میزان آب نیست. علاوه بر آن آفات در چمن مصنوعی رشد نمی کند که برای رفع آن نیاز به سموم و آفت کش ها باشد. چمن مصنوعی رشد نمی کند پس به صرف انرژی مکانیکی و برقی برای کوتاه کردن و یک اندازه کردن آن وجود ندارد.

نخ های چمن مصنوعی و الیاف به کار رفته درساختار آن نیز هیچ آسیبی به محیط زیست و بقیه باغ و فضای سبز نمی زنند. به همین دلیل است که چمن مصنوعی را به راحتی می توان مجاور باغچه و منابع طبیعی به کار برد و از سبزی مضاعف آن لذت برد.

بدون یک علف هرز

بعضی اوقات ممکن است به نظر برسد تمام انرژی خود را برای از بین بردن علف های هرز محیط چمن طبیعی به کار گرفته اید یا محبور به استخدام افراد کارشناس برای از بین بردن آن ها شده اید. چمن مصنوعی این اطمینان را به شما می دهد که هیچگاه هیچ علف هرزی در آن رشد نخواهد کرد. ضمن اینکه باغ و زمین شما بسیار سبزتر و شکیل تر از قبل به نظر می رسد و یکپارچگی چمن آن جشم ها را خیره خواهد کرد.

بدون تعمیر و نگهداری

جدا از برس کشیدن های گاه به گاه برای زیبایی بخشی به نخ های چمن مصنوعی، آن ها هیچ گاه نیاز به نگهداری ندارند.  لازم نیست مثل چمن طبیعی تکه های طاس را مجددا بذرپاشی کنید و یا نگران حجم چمن طبیعی تان در اثر از بین بردن علف های هرز باشید. کافی است چمن مصنوعی را پهن کنید و تا مدت های طولانی از سر سبزی تمام نشدنی آن لذت ببرید.

خرید چمن مصنوعی حیاطچمن مصنوعی در تمام طول سال سبز

یکی از نگرانی هایی که برای چمن های طبعی وجود دارد نگهداری از آن در فصل های گوناگون، زیر بارش برف و باران و آب دهی زیاد به آن در فصل گرما است. درباره هیچ کدام از این موارد هنگام خرید چمن مصنوعی نگران نباشید چرا که چمن مصنوعی تحت تاثیر سرما و گرما قرار نمی گیرد و کیفیت خود را در تمام طول سال حفظ می کند.

به خانه و محل کار شما ارزش بصری اضافه می کند

یک دکوراسیون معمولی یا یک معماری کم جذابیت به راحتی می تواند با چمن مصنوعی به یک محیط جذاب و شیک تبدیل شود. این برای شما و تجارت شما می تواند بسیار ارزش آفرین باشد و سبزی مداوم و یکدستی را به محیط شما اضافه کند.

درباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

ایرانیان سونار مفتخر است که به عنوان تنها نماینده سی سی گراس چین در ایران فعالیت می کند و می تواند دروازه ای از تمام تکنولوژی و محصولات به روز این شرکت را به روی بازار در حال پیشرفت چمن مصنوعی ایران باز کند . ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفن های ۵۴۸۶۳-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com  مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان