چند پیشنهاد نوروزی برای استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه

چند پیشنهاد نوروزی برای استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه

چند پیشنهاد نوروزی برای استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه

چند پیشنهاد نوروزی برای استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه 580 440 seo site

با رسیدن نوروز و بهانه های سنتی که برای تغییر دکوراسیون و محیط اطراف وجود دارد، همیشه خلاقیت در این تغییرات مورد توجه اطرافیان قرار می گیرد. بسیاری از دید و بازدیدهای نوروزی تحت تاثیر محل دیدار و نحوه پذیرایی و دکوراسیون مکان دیدار قرار می گیرد. از طرفی تمام هدف مان از برگزاری دورهمی های نوروزی، پذیرایی بهاری و میزبانی شایسته از مهمان های مان است.
اگر این پذیرایی در محیطی جذاب و متفاوت که نشانه های بهار را در خود دارد انجام شود چطور؟ طبیعی است که  لذت آن چند برابر می شود.
تمامی این دلایل در کنار شور و هیجان نورزی باعث شد تا در ادامه این مطلب با راهنمایی هایی درباره چگونگی استفاده از چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه همراه شما باشیم.

چمن مصنوعی برای هفت سین

سفره هفت سین مهمترین المان نوروز در هر خانه ای است که همیشه می خواهیم آن را به بهترین شکل و با خلاقیت تمام در خانه چیدمان کنیم. اما آیا تا کنون به چینش وسایل سفره هفت سین روی چمن مصنوعی فکر کرده اید؟ یک تکه کوچک چمن مصنوعی همراه با یک رومیزی سفید که بر روی انواع میزهای دایره ای و چند ضلعی قرار می گیرد  و بعد روی آن طرف های بلور کوچک شامل سیب و سکه و سرکه و سمنو هفت سین شما را کامل می کند پیشنهادی متفاوت و جذاب است. تصاویر زیر تا حدودی راهنمای مناسبی است که بدانید از چمن مصنوعی در چه ابعاد و متراژی  و با چه چیدمانی بر روی میز هفت سین بهتر است استفاده کنید.

چمن مصنوعی تزئینییک ورودی بهاری

همراه با آمدن نوروز و رویش دوباره گیاهان، استفاده از گل ها و گلدان های طبیعی در خانه ها به جزئی جدایی ناپذیر در دکوراسیون تبدیل می شود. اما گاهی از گیاهان طبیعی در بعضی کاربردها نمی توان بهره برد. در چنین مواردی است که چمن مصنوعی به کمک ما می آید یا خانه را سبز و گرم و بهاری کند. یکی از این کمک ها استفاده از متراژی متناسب از چمن مصنوعی در ورودی واحد آپارتمانی به عنوان پادری یا محلی برای تعویض کفش ها است. استفاده دیگر نیز در ورودی پارکینگ ها و ساختمان ها در کاربرد بین سنگ و موزائیک است که تصاویر آن را در ادامه می بینید.

چمن مصنوعی بین سنگییک دیوار سبز و پر گل

در بسیاری از آپاراتمان ها گل ها و گلدان های پر تعدادی نگهداری می شوند که گاهی چگونگی نگهداری از آن ها دردسر ساز می شود. در چنین مواردی چمن مصنوعی به کمک شما می آید و مانند تصاویر زیر ترکیبی منظم و زیبا از گیاهان طبیعی و منصوعی را برای مهمان های نوروز کنار هم جمع آوری می کند.

دیوار سبز

دیوار سبزیک پذیرایی ساده در هوای بهاری

اما اگر لذت بخش ترین قسمت معاشرت های نوروزی بخش پذیرایی بدانیم چرا این لذت را در محیطی متفاوت و در هوای خوش بهار تجربه نکنیم؟ لذت چای نوشیدن و گپ زدن در یک تراس سبز با هوای مطبوع کاری است که چمن مصنوعی به خوبی در انجام آن به شما کمک می کند. کافی است متناسب با متراژ تراس یا بالکن خانه از ایرانیان سونار چمن مورد نظر را تهیه کرده و با پهن کردن آن در تراس و قرار دادن میز و صندلی کوچک یا حتی چند گلدان این فضای تازه و متفاوت را برای آرامش مهمان های خود فراهم کنید.

کاربرد چمن مصنوعی

کاربرد چمن مصنوعیاز ایرانیان سونار چه می دانید؟

ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. شرکت سی سی گراس بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا محسوب می شود و دارای بالاترین رتبه در فدراسیون جهانی فوتبال فیفا است. .

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir  و یا  www.sonarstar.com  مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان