آمادگی ایرانیان سونار جهت بازسازی نماد طاووس در دروازه قرآن شیراز

آمادگی ایرانیان سونار جهت بازسازی نماد طاووس در دروازه قرآن شیراز

آمادگی ایرانیان سونار جهت بازسازی نماد طاووس در دروازه قرآن شیراز

آمادگی ایرانیان سونار جهت بازسازی نماد طاووس در دروازه قرآن شیراز 580 440 seo site

پنجم فروردین ماه ۹۸ بود که سیل ویرانگر دروازه قرآن شیراز را علاوه بر یک نماد تاریخی و ملی، به نمادی غم انگیز به واسطه مرگ ۲۱ نفر از هموطنان مان تبدیل کرد. دروازه قرآن در ورودی شهر تاریخی شیراز قرار دارد و یکی از هویت های اصلی این شهر محسوب می شود. هویتی که یک نماد طاووس قدیمی در آن قرار دارد و سال های سال برای مردم شیراز کارکرد یک نماد شهری-احساسی را دارد. هفته های پایانی سال ۹۷ بود که شهرداری شیراز در اقدامی تازه این نماد طاووس را با چمن مصنوعی بازسازی کرد و به آن هویتی سبز و تازه دارد تا در آستانه نوروز به زیبایی های شهری شیراز اضافه کند.
اما این نماد شب گذشته یعنی ۱۶ فروردین ماه در یک آتش سوزی عمدی دچار حریق و نابودی شد. ایرانیان سونار به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه چمن مصنوعی آمادگی خود را جهت بازسازی و احیا دوباره نماد طاووس در دروازه قرآن شیراز به شهرداری و شورای شهر شیراز اعلام می کند.

آمادگی ایرانیان سونار جهت بازسازی نماد طاووس در دروازه قرآن شیرازچرا طاووس دروازه قرآن شیراز آتش گرفت؟

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از شهردار منطقه سه شیراز، حوالی ساعت ۲۴ پنجشنبه ۱۵ فروردین، المان (تندیس) طاووس مستقر در ورودی شهر شیراز از شمال که از گذشته تاکنون در دروازه قرآن این شهر وجود داشته و در اواخر سال ۹۷ با طرحی جدید جایگزین شده بود به صورت تعمدی آتش زده شد.

طاووس قدیمی بیش از ۳۰ سال در میدان مقابل دروازه قرآن شیراز نشسته بود که شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ از جا کنده و بار کامیون شد و روز بعد طاووس ایستاده (طاووس سوخته کنونی)به جای آن گذاشته شد و به تدریج تا ۲۰ اسفند ۹۷ به طور کامل نصب شد. طاووس قبلی از سال ۷۰ که دروازه قرآن و مقبره خواجوی کرمانی بهسازی شد، در این محل نهاده و سال ۹۶ نیز بهسازی شده بود.

به همین دلیل و بخاطر اهمیت زیادی که نماد طاووس دروازه قرآن شهر شیراز برای مردم این شهر دارد، شرکت ایرانیان سونار به عنوان یکی از بزرگ ترین و تخصصی ترین شرکت های فعال در حوزه چمن مصنوعی آمادگی خود را جهت بازسازی و ترمیم دوباره این نماد به شواری شهر شیراز اعلام می کند.

استفاده از چمن مصنوعی در مبلمان شهری یکی از مهمترین کاربردهای این محصول است که در سرتاسر دنیا به دلیل ویژگی های دوام و ماندگاری بالا و نیز ویژگی های زیست محیطی از جمله عدم نیاز به آبیاری بسیار مورد توجه شهرداری ها قرار گرفته است. البته درباره آتش گرفتن این محصول باید اضافه کرد که اگرچه آتش گرفتن آن به سختی اتفاق می افتد اما مواد مشتعل کننده و آتش زا می توانند آن را در معرض سوختن قرار دهند و به همین دلیل طبق اعلام شهردار منطقه سه شیراز آتش سوزی نماد طاووس تعمدی و با مواد آتش زا بوده است.

ایرانیان سونار ضمن اعلام آمادگی برای بازسازی این نماد آروزی برگشتن روزهای آرام و سبز برای شهر شیراز دارد.

درباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

شرکت ایرانیان سونار نماینده رسمی و انحصاری شرکت سی سی گراس در ایران است. این شرکت محصولات سی سی گراس را با ۳۶ ماه ضمانت به دست مشتریان ایرانی می‌رساند و هر نوع رنگ پریدگی و زدگی در آن با گارانتی معتبر قابل تعویض خواهد بود. ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir  و یا  www.sonarstar.com  مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان