آرامشی به رنگ سبز

آرامشی به رنگ سبز

آرامشی به رنگ سبز

آرامشی به رنگ سبز 580 440 seo site

یکی از جذاب ترین و به یاد ماندنی ترین پروژه های شرکت ایرانیان سونار در سال ۹۷، پروژه نصب چمن مصنوعی لنداسکیپ در مرکز نگهداری از سالمندان آرام بود.
مرکزی که برای به اشتراک گذاشتن آرامشی به رنگ سبز برای تمامی سالمندان و توان خواهان مورد حمایت خود تصمیم به پوشش فضاهای داخلی و خارجی با چمن مصنوعی گرفت و ایرانیان سونار در این تصمیم با آن همراهی کرد. گزارشی از این اقدام را در ادامه می خوانید.

چمن مصنوعیچرا چمن مصنوعی برای سالمندان مناسب است؟

چمن مصنوعی به دلیل جنس مواد به کار رفته در آن، علاوه بر نرم و انعطاف پذیر بودن، مانع سرخوردگی و لغزش می شود.
سطوح پوشانده شده با چمن مصنوعی بر خلاف سنگ و موزائیک و پارکت، یکی از امن ترین سطوح برای جلوگیری از زمین خوردن و افتادن است.
از آنجایی که در مراکز توانبخشی و آسایشگاه ها افرادی از گروه های خاص سنی و سلامتی زندگی می کنند، توجه به موارد ایمنی برای آن ها ضروری است. یکی از این موارد ایجاد سطحی امن برای راه رفتن سالخوردگان است که با توجه به پوکی استخوان ان ها مانع زمین خوردن و شکستگی شود.
چمن مصنوعی از کفپوش هایی است که این امکان را فراهم می کند و با خیال راحت می توان آن را در محیط هایی که سالمندان، بیماران با توانایی حرکتی خاص و  کودکان نوپا تحرک می کنند استفاده کرد.

چرا رنگ سبز موجب آرامش است؟

سبز رنگی است که چشم را آرام می کند. ترکیب سبکی از طراوت رنگ آبی و شادابی رنگ زرد است، به همین دلیل تقریبا برای ایجاد آرامشی به رنگ سبز در هر فضایی مناسب است. در حیاط سبز همه چیز تازه می شود؛ در یک اتاق خواب یا اتاق نشیمن، آن را تشویق به آرامش می کند، و به اندازه کافی گرما برای ترویج آسایش و همبستگی در فضا را به وجود می آورد.
سبز همچنین دارای اثر آرام بخش است، زمانی که به عنوان یک رنگ اصلی برای تزئین استفاده می شود.  پژوهشگران به این نتیجه رسیده اند  که رنگ سبز به استراحت افراد می کند. بنابراین استفاده از آن در یک آسایشگاه بسیار مفید و کاربردی است.

از طرفی رنگ سبز یادآور طبیعت است. حضور در آن را تداعی می کند و استفاده از چمن مصنوعی تزئینی در تزئینات دکوراسیون نیز این یادآوری آرامشی به رنگ سبز  را عمیق تر می کند. رنگ سبز چمن مصنوعی و به خصوص چمن هایی که برای کاربردهای تزئینی طراحی شده اند علاوه بر دربرگیری تمام ویژگی های روانی رنگ سبز، با ترکیب شدن با رنگ های گرم دیگر از جمله زرد و نارنجی به زیبایی محیط اضافه میکند.

همچنین در شرایطی که ناپایداری های آب و هوایی و تغییرات جوی مانع از نگهداری فضای سبز در محیط می شود تنها به کارگیری چمن مصنوعی در تزییات محیط است که می تواند جای خالی فضای سبز را پر کند و باعث حظ بصری افراد شود.

آرامشی به رنگ سبزاز ایرانیان سونار چه می دانید؟

ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. شرکت سی سی گراس بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا محسوب می شود و دارای بالاترین رتبه در فدراسیون جهانی فوتبال فیفا است. .

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir  و یا  www.sonarstar.com  مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان