اولین حضور نمایشگاهی ایرانیان سونار در سال ۹۸

اولین حضور نمایشگاهی ایرانیان سونار در سال 98

اولین حضور نمایشگاهی ایرانیان سونار در سال ۹۸

اولین حضور نمایشگاهی ایرانیان سونار در سال ۹۸ 580 440 seo site

ایرانیان سونار برای دومین سال پیاپی با حضور در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی پرچمدار صنعت چمن مصنوعی در این نمایشگاه تخصصی خواهد بود.

یک نمایشگاه تخصصی برای اهالی ورزش

پس از تجربه حضور موفق نمایشگاهی ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی سال ۹۷، این باز برای دومین سال پیاپی و در تیرماه ۹۸، غرفه چمن مصنوعی ایرانیان سونار میزبان شما خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و با حضور برندهای فعال ایرانی و خارجی در حوزه های تخصصی ورزشی، ۱۸ تا ۲۱ تیرماه ۹۸ در تهران برگزار می­شود. چمن مصنوعی ایرانیان سونار نیز در سالن ۸ این نمایشگاه به عنوان بزرگترین وارد کننده چمن مصنوعی لنداسکیپ با هدف آشنایی و ترویج استفاده از این مصحول در باشگاه های کراس فیت و بدنسازی حضور پیدا خواهد کرد.

کراس فیت و بدنسازی از جمله ورزش هایی هستند که سطح باشگاه و همچنین نوع کفپوشی که روی آن فعالیت ورزشی انجام می شود در بهتر انجام شدن این ورزش تاثیر بسیار زیادی دارد.
از آنجایی که چمن مصنوعی محصولی بسیار بدیع و کاربردی برای این نوع ورزش است، شرکت ایرانیان سونار در راستای مسئولیت های خود با حضور در این نمایشگاه تخصصی به معرفی هر چه بیشتر چمن مصنوعی برای این دسته از ورزشکاران و مسئولان ورزشی می­پردازد.

نمایشگاه سال 98دومین حضور نمایشگاهی ایرانیان سونار در نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی متاثر از  تجربه بسیار موفقیت آمیز سال گذشته است. ما در سال گذشته میزبان مسئولان محترم ورزشی کشور از جمله معاون اسبق رئیس جمهور، روسای فدراسیون های ورزشی، قهرمانان رشته های مختلف ورزشی،  روزنامه نگاران و اهالی رسانه های ورزشی بودیم که حضور و دلگرمی شان به هر چه هدفمندتر گام برداشتنن مان کمک بسیاری کرد.

همچنین با فعالیت های گسترده ای که در حوزه به کار گیری تخصصی چمن مصنوعی در باشگاه ها در طول سال گذشته انجام شده است، پیش بینی می شود امسال این نمایشگاه با استقبال بیشتری نسبت به صنعت چمن مصنوعی رو­به­رو شود.

ما در سالن ۸ نمایشگاه بین المللی تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه میزبان شما هستیم و هر آنچه از چمن مصنوعی می­خواهید را به شما عرضه خواهیم کرد.

درباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

ایرانیان سونار مفتخر است که به عنوان تنها نماینده سی سی گراس چین در ایران فعالیت می کند و می تواند دروازه ای از تمام تکنولوژی و محصولات به روز این شرکت را به روی بازار در حال پیشرفت چمن مصنوعی ایران باز کند . ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است.

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفن های ۵۴۸۶۳-۰۲۱ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com مراجعه کنید.

 

    مشاوره رایگان