افتتاح کارخانه جدید سی سی گراس و پیشرفت آینده تجاری ایران

افتتاح کارخانه جدید سی سی گراس و پیشرفت آینده تجاری ایران

افتتاح کارخانه جدید سی سی گراس و پیشرفت آینده تجاری ایران 1280 450 seo site

کارخانه جدید سی سی گراس در کشور ویتنام با هدف غلبه بر بازار آسیایی فروش چمن مصنوعی تاسیس شد و با افتتاح این مرکز در شهر فوک دونگ ویتنام، از ابتدای سال ۲۰۱۹ کار تولید چمن مصنوعی آغاز شده است.
کارخانه ای که اولین کانتینر از اولین تولید خود را در همین ماه راهی کشور هند کرد و حالا به سرعت جای خود را در بازار ایران و خارورمیانه باز خواهد کرد. در ادامه درباره این کارخانه می خوانیم.

وارد کننده چمن منصوعییک پروژه ۱۲۰ میلیون دلاری در یک کشور آسیایی

شرکت چمن مصنوعی سی سی گراس به عنوان بزرگترین تولید کننده چمن مصنوعی در جهان و دارنده گواهینامه های بین المللی از سازمانها و فدراسیونهای ورزشی از جمله فیفا، با افتتاح بزرگترین کارخانه تولید چمن مصنوعی در کشور ویتنام، سال ۲۰۱۹ را با هدف در اختیار گرفتن بازارهای جدید آسیایی آغاز کرد.

جدیدترین کارخانه سی سی گراس در کشور ویتنام با هدف غلبه بر بازار آسیایی فروش چمن مصنوعی تاسیس شده و با افتتاح این مرکز در شهر فوک دونگ ویتنام، در ابتدای سال ۲۰۱۹ کار تولید چمن مصنوعی را آغاز کرد.
به گزارش وبسایت رسمی سی سی گراس این کارخانه با هدف افزایش تولید سالانه سی سی گراس به ۴۵ میلیون متر مربع چمن مصنوعی، توانایی جذب بازارهای جدید و پاسخ به نیاز جهانی این محصول را بالا خواهد برد.
مراحل پیش از افتتاح این کارخانه جدید سی سی گراس در بالاترین سرعت در حال طی شدن است و با شروع سال نو میلادی پروژه ۱۲۰ میلیون دلاری سی سی گراس بازگشایی شده است.
در فاز اول این بازگشایی ۱۵۰ هزار متر مربع از کارخانه با بودجه‌ای حدود ۵۸.۶ میلیون دلار به بهره برداری رسید و دومین فاز آن هم تا پایان سال ۲۰۱۹ آماده تولید خواهد شد.
این پیشرفت نوید اینده ای پر رونق در صنعت چمن مصنوعی آسیا می دهد و بازارهای جدید این صنعت در خاورمیانه را فعال خواهد کرد.
همچنین برای ایرانیان سونار به عنوان تنها نماینده ایرانی سی سی گراس افتتاح کارخانه جدید بسیار مهم خواهد بود. از این پس ثبت سفارش ها و واردات محصولات در سال ۹۸ از کارخانه جدید سی سی گراس صورت خواهد گرفت که جدیدترین محصولات را با به روز ترین فناوری ها به ایران عرضه کند.

خط تولید چمن مصنوعیمساحت این کارخانه جدید سی سی گراس ۳۰۰ هزار مترمربع است که برابر با مساحت کارخانه‌ ای است که در سال ۲۰۱۳ توسط سی سی گراس در شهرک صنعتی هوایان چین گشایش یافت. بنابراین این بزرگترین کارخانه چمن مصنوعی در ویتنام خواهد بود که در سال ۲۰۱۹ تولید خود را آغاز کرده است.

همچنین برنامه های شرکت چینی سی سی گراس برای این کارخانه که قرار است به زودی بخش عظیمی از تولیدات به روز سی سی گراس را به بازار جهانی عرضه کند، به کارگیری نیروهای متخصص و نیز انتقال کارکنان باتجربه به این کارخانه است تا بر بیش از ۲۶۰۰ نیروی محلی ویتنامی که تا کنون در سی سی گراس استخدام شده اند، نظارت کنند و باعث بهبود عملکردشان شوند.
علاوه بر این کارخانه جدید از تجهیزات جدید و پیشرفته صنعتی بهره خواهد برد تا ترکیبی از تجربه، مدیریت و تکنولوژی به تولید محصولی بی رقیب در بازارهای جهانی منجر شود.

از آنجایی که فوک دونگ بزرگترین پارک صنعتی در ویتنام است و در نزدیکی شبه جزیره هندوستان قرار دارد و نیز در اطراف آن یک شبکه پشتیبانی از بزرگراه ها و نیز حدود ۱۰۰ کیلومتر از بنادر هوایی و دریایی قرار دارد، این محل مناسب ترین مکان برای رسیدن به اهداف تجارت بین الملل است که می تواند تاثیر بسیار خوبی بر گسترش تجارت با خاورمیانه و ایران داشته باشد.

درباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

شرکت ایرانیان سونار نماینده رسمی و انحصاری شرکت سی سی گراس در ایران است. این شرکت محصولات سی سی گراس را با ۳۶ ماه ضمانت به دست مشتریان ایرانی می‌رساند و هر نوع رنگ پریدگی و زدگی در آن با گارانتی معتبر قابل تعویض خواهد بود. ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com مراجعه کنید.

 

 

    مشاوره رایگان