سال نو با رنگ نو

سال نو با رنگ نو

سال نو با رنگ نو

سال نو با رنگ نو 580 440 seo site

جشنواره نوروزی چمن مصنوعی ایرانیان سونار در حالی ادامه دارد که تا پایان اسفندماه ۹۷ و همزمان با شروع سال جدید می توانید هر متراژ از انواع چمن مصنوعی را با حمل رایگان، نصب رایگان و تخفیف ویژه در محل مورد نظرتان دریافت کنید.

بهمن ماه ۹۷ و با شروع جشنواره نوروزی ایرانیان سونار، انواع مدل های چمن مصنوعی شامل گرین، آمیتیس، سافت، آمپل، کانیه و … در هر دو کاربرد ورزشی و تزئینی با تخفیف ویژه به مشتریان شرکت ایرانیان سونار عرضه شد. جشنواره ای که با استقبال زیاد از سوی کاربران خانگی، معماران، طراحان داخلی، باشگاه ها و … رو به رو شد و تا پایان اسفندماه نیز ادامه خواهد داشت.

در جشنواره نوروزی فروش چمن مصنوعی ایرانیان سونار تمامی مدل های چمن مصنوعی با تخفیف ویژه عرضه خواهند شد. علاوه بر آن ایرانیان سونار تنها شرکت فعال در حوزه چمن مصنوعی ایران است که هزینه حمل چمن مصنوعی و نصب آن را برای مشتریان رایگان کرده است.

چمن مصنوعی فوتبالاگر تا کنون چمن مصنوعی را خریداری کرده باشید می دانید که علاوه بر هزینه تهیه چمن مصنوعی، هزینه های جانبی از جمله چسب نصب، حمل و نقل، دستمزد نصب و … مبلغ نهایی کالای خریداری شده را برای شما بالا می برد. این نکته ای است که با توجه به گرانی بسیاری از کالا و خدمات، هیئت مدیره شرکت ایرانیان سونار را به تصمیم نهایی رایگان کردن هزینه حمل و نقل و نصب چمن مصنوعی رساند. اقدامی که باعث می شود مشتریان چمن مصنوعی را در سبد کالایی خود قرار داده و سال نو را با رنگ نو مثل رنگ سبز چمن مصنوعی آغاز کنند.

علاوه بر آن و در راستای رضایت هر چه تمام تر خریدان چمن مصنوعی ایرانیان سونار گارانتی تمامی محصولات خریداری شده از ۳۶ ماه به ۴۸ ماه افزایش پیدا کرد تا در همه مواردی که شامل گارانتی چمن مصنوعی می شود خریداران حق تعویض و نصب مجدد محصول خریداری شده را داشته باشند.

ایرانیان سونار ضمن دعوت به خرید چمن مصنوعی سال نو را با شادکامی و سبزی برای شما همراهان آرزو می کند.

از ایرانیان سونار چه می دانید؟

ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. شرکت سی سی گراس بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا محسوب می شود و دارای بالاترین رتبه در فدراسیون جهانی فوتبال فیفا است. .

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir  و یا  www.sonarstar.com  مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان