اینستاگرام رسمی ایرانیان سونار ۱۰ هزارتایی شد

اینستاگرام رسمی ایرانیان سونار 10 هزارتایی شد

اینستاگرام رسمی ایرانیان سونار ۱۰ هزارتایی شد

اینستاگرام رسمی ایرانیان سونار ۱۰ هزارتایی شد 580 440 seo site

پس از چندماه از شروع فعالیت گسترده و هدفمند ایرانیان سونار در شبکه اجتماعی اینستاگرام، حالا صفحه این برند فعال در حوزه چمن مصنوعی به بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده رسید.

به طور معمول سازمان ها و برندها  با حضور در شبکه های اجتماعی متفاوت از جمله اینستاگرام، توئیتر و تلگرام اقدام به معرفی و فروش محصولات خود می کنند.
این فرآیندها با هدف هر چه بیشتر آشنایی خریداران بازار هدف محصول و نیز ارتباط با آن ها از طریق فضاهای جدید و پرمخاطب است. درباره شرکت ایرانیان سونار با بیش از ۱۰ سال سابقه فروش انواع محصولات چمن مصنوعی نیز چنین رویکردی در حوزه روابط عمومی وجود دارد. رویکردی که موجب شد تا اکانت های رسمی این شرکت در شبکه های اجتماعی مجازی و پیام رسان های تلگرام ، توئیتر  و اینستاگرام و نیز در شبکه اجتماعی ویدیو محور آپارات با نام (iraniansona@) فعالیت های متفاوتی انجام دهد.

رویکرد مهم و هدفمند دیگری که ایرانیان سونار با بهره گیری از نویسنده های متخصص و تیم اختصاصی تولید محتوا از سال ۹۶ در اکانت های رسمی و وبلاگ خود در پیش گرفته است، گردآوری و تولید محتوای تصویری و متنی جامع در حوزه چمن مصنوعی است که نیازهای اطلاعاتی مخاطبان را در این زمینه برطرف کند.

هدفی که محمدرضا آخوندی مدیرعامل شرکت ایرانیان سونار درباره آن اینطور توضیح می ­دهد: ” تولید محتوا در شبکه های اجتماعی امروزه موضوع مهمی است که تقریبا تمام برندها و سازمان ها برای آن برنامه دارند. برنامه ها و هدف هایی که هزینه های زیادی هم دارد و صنعت تولید محتوا را در دنیای امروز به وجود آورده است. این تولید محتوا در زمینه های متنوع به سرعت در حال انجام است و خصوصا در زمینه هایی که اقبال بیشتری از سوی مخاطب برای آن وجود دارد شاهد بارش های فراوان اطلاعاتی در شبکه های اجتماعی هستیم. اما آنچه درباره حوزه تخصصی ما یعنی چمن مصنوعی وجود دارد بسیار پیش پا افتاده و غیر تخصصی است. باید بپذیریم که در دنیای امروز و خصوصا در ایران مردم جامعه اطلاعات کمی نسبت به چمن مصنوعی دارند و سوالات زیادی هم نسبت به این محصول در ذهن آن ها وجود دارد. این حقیقت ها باعث شد تا تیم تولید محتوا و نویسندهای متخصص شرکت ایرانیان سونار به همراه تیم روابط عمومی این شرکت اتاق فکری تشکیل داده و هر آنچه مخاطب امروزی از یک برند فروش چمن مصنوعی در فضای مجازی انتظار دارد را برآورده کنند. خوشحالیم که این فعالیت مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است و حالا با گذشت مدت محدودی از فعالیت مجازی، ما بیش از ۱۰ هزار نفر دنبال کننده فعال در صفحه اینستاگرام خود داریم.”

آخوندی در ادامه از فعالیت های آینده این شرکت در فضای مجازی خبر داد و گفت: ” فاز اول برنامه های ما در حوزه تولید محتوای دیجیتال به خوبی انجام شده است و حالا زمان آن رسیده تا علاوه بر تولید محتوا، مشارکت دنبال کننده را هم در صفحه خود داشته باشیم و صفحه ایرانیان سونار را به یک صفحه تعاملی با کاربرها و خریداران تبدیل کنیم. بدین جهت قصد داریم با برگزاری مسابقات عکس محور و کمپین های زمستانی و نوروزی به پویایی صفحه خود کمک کنیم. همچنین ایرانیان سونار این قابلیت را دارد تا به صفحه رسمی و خبری در حوزه چمن مصنوعی ایران تبدیل شود و این مهم را نیز از برنامه های آینده خود قرار دادیم که از همکاران مختلف هم برای مشارکت در این زمینه دعوت می کنیم.”

درباره ایرانیان سونار

شرکت ایرانیان سونار نماینده رسمی و انحصاری شرکت سی سی گراس در ایران است. این شرکت محصولات سی سی گراس را با ۳۶ ماه ضمانت به دست مشتریان ایرانی می‌رساند و هر نوع رنگ پریدگی و زدگی در آن با گارانتی معتبر قابل تعویض خواهد بود. ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان