نصب چمن مصنوعی های ایرانیان سونار رایگان شد

نصب چمن مصنوعی های ایرانیان سونار رایگان شد

نصب چمن مصنوعی های ایرانیان سونار رایگان شد

نصب چمن مصنوعی های ایرانیان سونار رایگان شد 580 440 seo site

ایرانیان سونار در راستای بالابردن کیفیت ارائه خدمات  و کسب رضایت بیشتر مشتریان، نصب چمن  مصنوعی را در هر سطح و متراژی رایگان کرد.

از مراحل پیش از خرید تا تهیه و نصب چمن مصنوعی، همواره یکی از دغدغه های مشتریان نحوه نصب و چگونگی استفاده از این محصول است. ایرانیان سونار علاوه بر ارائه چمن مصنوعی با کیفیت که تنها نمایندگی سی سی گراس چین در ایران محسوب می شود، با بهره گیری از نیروهای متخصص تمامی پروژه ها را تا نصب نهایی و مطلوب خریدار هدایت می کند. در همین راستا و در تازه ترین اقدام، شرکت ایرانیان سونار بدون دریافت هیچ هزینه ای تمامی خدمات نصب را در تهران، البرز و مازندران تا پایان سال جاری به صورت رایگان انجام خواهد داد.

نصب چمن مصنوعی های ایرانیان سونار رایگان شدنصب چمن مصنوعی چگونه رایگان انجام می شود؟

انواع چمن مصنوعی با توجه به کاربرد، متراژ و زمینی که چمن مصنوعی روی آن نصب می شود با تفاوت هایی در نصب همراه خواهد بود. برای مثال در کاربردهای خانگی و متراژ پایین که در دسته بندی چمن های مصنوعی تزئینی قرار می گیرند در برخی موارد بدون نیاز به نصب و تنها با پهن کردن چمن مصنوعی در سطح مورد نظر این محصول قابل استفاده خواهد بود. علاوه بر این ایرانیان سونار برای متراژهای پایین و ابعادی که امکان نصب آن توسط خریدار وجود دارد، چسب های مخصوص نصب را در فروشگاه های شهروند و هایپر استار به فروش می رساند تا دغدغه مشتریان از جهت نصب چمن خریداری شده را برطرف کند.

اما در متراژهای بالا به ویژه زمینهای بزرگ ورزشی، باغ ها و تالارها، روف گاردن ها و ویلاها تیم خدمات نصب ایرانیان سونار تمامی مراحل از زیرسازی، برشکاری، اورلب، چسبکاری و فیکس نهایی را با دقت و تخصص بالا انجام می دهند. دقت و تخصصی که ده ها هزار چمن متر مربع چمن مصنوعی را تا کنون نصب کرده و پروژه هایی در ابعاد ۸۰۰۰ متر زمین ورزشی و ۲۰۰۰ متر چمن مصنوعی تزئینی را با ظرافت هر چه تمام نصب کرده است. حالا این تیم با همان تجربه و تخصص و با ارائه کاملا رایگان خدمات نصب پرقدرت تر از گذشته در کنار مشتریان ایرانیان سونار قرار گرفته است تا خریداران چمن های مصنوعی ایرانیان سونار از همین امروز تا عید نوروز بدون پرداخت هزینه حمل و بدون پرداخت هیچ مبلغی از خدمات نصب رایگان ایرانیان سونار بهره مند شوند.

برای تماشای کامل چگونگی نصب  چمن مصنوعی در یک زمین بازی توسط تیم ایرانیان سونار می توانید به اینجا سر بزنید. همچنین برای آگاهی از نحوه نصب چمن مصنوعی در خانه این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

از ایرانیان سونار چه می دانید؟

چمن‌های مصنوعی شرکت ایرانیان سونار با ۴۸ ماه ضمانت به دست مشتریان می‌رسد و هر نوع رنگ پریدگی و زدگی در آن با گارانتی معتبر ایرانیان سونار قابل تعویض خواهد بود. ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است.

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای   www.ccgrass.ir  و یا   www.sonarstar.com   مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان