در بزرگترین کارخانه چمن مصنوعی ویتنام چه می گذرد؟

در بزرگترین کارخانه چمن مصنوعی ویتنام چه می گذرد؟

در بزرگترین کارخانه چمن مصنوعی ویتنام چه می گذرد؟

در بزرگترین کارخانه چمن مصنوعی ویتنام چه می گذرد؟ 580 440 seo site

پس از افتتاح و بهره برداری از دومین کارخانه چمن مصنوعی سی سی گراس که بزرگترین کارخانه این شرکت در کشور ویتنام نیز هست، گزارش تصویری از نحوه فعالیت و تجهیزات پیشرفته این کارخانه توسط سی سی گراس منتشر شد. در ادامه درباره این کارخانه بیشتر می خوانیم.

ترکیب تجربه، تخصص و نوآوری در کارخانه جدید

دومین کارخانه بزرگ چمن مصنوعی سی سی گراس با مساحت ۳۰۰ هزار مترمربع در کشور ویتنام در حالی مراحل اولیه افتتاح و تکمیل را پشت سر می گذارد که در مرحله در سال جدید مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. سی سی گراس بزرگ ترین تولید کننده چمن مصنوعی است که پس از کارخانه مهم خود در کشور چین که بیشترین حجم تولید را برعهده داشت، حالا با جدیدترین و مدرن ترین کارخانه در کشور ویتنام پرچمدار سال های آینده بازار  چمن مصنوعی در جهان خواهد شد.

برنامه این کارخانه که قرار است به زودی بخش عظیمی از تولیدات به روز سی سی گراس را به بازار جهانی عرضه کند، به کارگیری نیروهای متخصص و نیز انتقال کارکنان باتجربه به این کارخانه است تا بر بیش از ۲۶۰۰ نیروی محلی ویتنامی که تا کنون در سی سی گراس استخدام شده اند، نظارت کنند و باعث بهبود عملکردشان شوند. علاوه بر این کارخانه جدید از تجهیزات جدید و پیشرفته صنعتی بهره خواهد برد تا ترکیبی از تجربه، مدیریت و تکنولوژی به تولید محصولی بی رقیب در بازارهای جهانی منجر شود.

به تازگی سی سی گراس با انتشار تصاویری در حساب کاربری خود در توئیتر اعلام کرده است که: ” گروه اول کارکنان کارخانه ویتنام ما به تازگی برای آموزش دو ماهه به چین آمده اند تا دانش شان را برای تمام استانداردهای تولید و عملیات کارخانه ویتنام ارتقا دهیم.”

کارخانه چمن مصنوعی در ویتنام

کارخانه چمن مصنوعی در ویتنام

کارخانه چمن مصنوعی در ویتنام

همچنین این حساب کاربری با اشتراک گذاشتن تصاویری از قسمت های مهم کارخانه ویتنام خبر داده است که فاز اول این کارخانه در مرحله بهره برداری قرار دارد و همه چیز همانطور که برنامه ریزی شده است با ترکیبی از تخصص، تجربه و مدیریت سی سی گراس را به اهداف خود خواهد رساند.

کارخانه چمن مصنوعی در ویتنامدرباره سی سی گراس و ایرانیان سونار

ایرانیان سونار مفتخر است که به عنوان تنها نماینده سی سی گراس چین در ایران فعالیت می کند و می تواند دروازه ای از تمام تکنولوژی و محصولات به روز این شرکت را به روی بازار در حال پیشرفت چمن مصنوعی ایران باز کند . ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفن های ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای www.ccgrass.ir و یا www.sonarstar.com مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان