اولین روز حضور ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان چگونه گذشت؟

 اولین روز حضور ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان  چگونه گذشت؟

 اولین روز حضور ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان چگونه گذشت؟

 اولین روز حضور ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان چگونه گذشت؟ 580 440 seo site

هجدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ایران از امروز دوشنبه ۱۵ مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد و تا پنج شنبه ۱۸ مرداد نیز ادامه دارد. این دومین حضور ایرانیان سونار به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت سی سی گراس در این نمایشگاه تخصصی است.

روز اول این نمایشگاه با حضور صدها شرکت برتر ایرانی و خارجی در حوزه تولیدات ساختمانی، کفپوش، ملزومات عمرانی و ساختمانی فعالیت خود را آغاز کرده است که ایرانیان سونار نیز به عنوان تنها نماینده رسمی سی سی گراس در ایران در سالن ۷ غرفه دارد.

شاید عرضه چمن مصنوعی که در نظر عموم تنها مصرف ورزشی دارد، به عنوان یک محصول کاربردی در صنعت ساختمان عجیب باشد. اما باید بدانیم که تنها کاربرد چمن مصنوعی برای زمین­های ورزشی نیست و بیشترین استفاده از آن در محیط­های ساختمانی، کفپوش­ها و دیوارپوش­ها، مصارف معماری داخلی و … رقم می­خورد.

این نوع عرضه چمن مصنوعی برای مراجعه کنندگان به نمایشگاه صنعت ساختمان نیز جالب است. چرا که تا کنون به استفاده از چمن مصنوعی در ورودی­های ساختمان ها، تالارها و رستوران­ها، مسقف کردن بام­ها، به کارگیری از چمن مصنوعی در موارد تزئینی، استفاده در پارکینگ­ها و بین سنگ و موزائیک و … فکر نکرده­ بودند.

از طرفی از آنجایی که چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس تجاری اهمیت زیادی دارد، آشنایی با مصارف مختلف آن برای متخصصان این حوزه نیست جالب است. ضمن اینکه کاربران خانگی هم می­توانند از انواع چمن مصنوعی برای مصارف خانگی بهره ببرند. به همین دلیل ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا با یک تیم قدرتمند در نمایشگاه حضور پیدا کرده و ضمن راهنمایی مراجعان برای آشنایی با انواع چمن مصنوعی، آن­ها را با نمونه­های واقعی این محصول رو به رو کنیم.

این جذابیت ها باعث شد تا در روز نخست نمایشگاه میزبان بیش از ۴۰۰ نفر مراجعه کننده در غرفه ایرانیان سونار باشیم و با پاسخ به سوالات آن ها در هر چه بیشتر گسترش پیدا کردن مصرف چمن مصنوعی تاثیر گذار باشیم.

 اولین روز حضور ایرانیان سونار در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان  چگونه گذشت؟در غرفه ایرانیان سونار چه خبر است؟

وقتی وارد محوطه اصلی نمایشگاه صنعت ساختمان می شوید در سمت چپ خود سالن ۷ را می­بینید که غرفه ایرانیان سونار در آن قرار دارد. در این غرفه جایگاه­های ایستاده برای معرفی نمونه محصولات وجود دارد که می­توانید از نزدیک آن­ها را لمس کرده و با مشخصات آن نظیر نوع نخ، تعداد گره، متراژ ، بهترین موارد مصرف و … آشنا شوید. همچین  همکاران ما با ارائه کاتالوگ و توضیحات تکمیلی درباره انواع چمن مصنوعی و کاربرد آن به هر سوالی که داشته باشید پاسخ می دهند تا مطمین ترین و کاربردی ترین چمن مصنوعی را نسبت به نیار خود تهیه کنید.

علاوه بر این در غرفه چمن مصنوعی ایرانیان سونار فرم های همکاری قرار دارد که برای اعطا نمایندگی در شهرهای مختلف کشور اطلاعاتی را دریافت کرده و موجب همکاری­های گوناگون در سایر استان­های کشور خواهد شد.

اگر شما مصرف خانگی دارید یا برای مصارف خاص نیاز به استفاده از چمن مصنوعی را حس می کنید بهتر است که به نمایشگاه آمده و از نزدیک با انواع مختلف این نوع کفپوش آشنا شوید.

    مشاوره رایگان