۹ توصیه برای خرید بهترین چمن مصنوعی مهد کودک و مدارس

بهترین چمن مصنوعی مهد کودک

۹ توصیه برای خرید بهترین چمن مصنوعی مهد کودک و مدارس

۹ توصیه برای خرید بهترین چمن مصنوعی مهد کودک و مدارس 580 440 seo site

باتوجه به کاربرد چمن مصنوعی مهد کودک از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا در این محیط ها کودکان در حال فعالیت و جنب و جوس می باشند و استفاده از محصولات استاندارد که علاوه بر حفظ امنیت، سلامت آن ها را نیز تامین کند بسیار مهم است. از این رو مدیران مدارس و مهد کودک ها همواره در تهیه بهترین ها هستند البته با قیمتی مناسب. ما در این مطلب کوتاه به چند مورد از مولفه‌ هایی که در هنگام خرید چمن مصنوعی مناسب برای مهد کودک و مدارس باید به آنها دقت شود پرداخته ایم.

۹ توصیه برای خرید بهترین چمن مصنوعی مهد کودک و مدارس

۱- چمن مصنوعی مهدکودک و مدرسه باید قیمت منطقی، مناسب و اقتصادی داشته باشد: یکی از مهم ترین مطالب در هنگام خرید این محصول قیمت چمن مصنوعی است که علاوه بر کیفیت بالا هزینه مناسبی نیز داشته باشد.
۲- چمن مصنوعی بهداشتی برای مهد کودک و مدرسه انتخاب کنید: برخی از انواع مدل چمن مصنوعی با ارتفاع نخ ۱۰ میلی متر دارای سرب در مواد تشکیل دهنده هستند، بنابراین اگرچه این مدل ها جزو چمن های مصنوعی ارزان هستند، اما به هیچ وجه برای محیط آموزشی و بازی کودکان مناسب نیستند.
۳- دارای نخ های قوی و بافت محکم داشته باشد: در محیط های آموزشی و مدارش بیشتر پیشنهاد می‌ شود از چمن مصنوعی با نخ V شکل و یا C شکل استفاده شود. چرا که اینگونه نخ ها در برابر کوبیده شدن بیشتر مقاوم هستند.
۴- مقاومت در برابر نور خوشید: میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن مصنوعی کم نباشد، چرا که در غیر این صورت نخ ها زیر تابش نور خورشید دچار خوردگی و رنگ پریدگی می‌ شوند و زود از بین می‌روند.
۵- گارانتی معتبر: شرکت گارانتی کننده باید دارای اعتبار لازم باشد تا در صورت نیاز به استفاده از گارانتی بتوان از این مورد استفاده کرد. معتبر ترین گارانتی چمن مصنوعی توسط شرکت سونار استار ارائه می شود.
۶- هرچه مواد بکار رفته در چمن مصنوعی مهدکودک با کیفیت تر باشد، رنگ و نرمی نخ های چمن نیز بهتر خواهد بود. بنابراین توصیه می‌شود از چمن مصنوعی خوش رنگ و با نرمی و لطافت مناسب استفاده شود.
۷- به هیچ وجه از مدل های چمن مصنوعی که نیاز به پر شونده (سیلیس و گرانول) دارد در فضای مهد کودک و مدرسه استفاده نشود، چراکه این مواد به هیچ وجه بهداشتی نیستند.
۸- اگر می‌خواهید یک چمن مصنوعی استاندارد در مدرسه و یا مهد کودک داشته باشید از لایه زیرین فوم و یا لایه ژئوتکستایل زیر چمن استفاده کنید.
۹- شیب جایی که قرار است چمن مصنوعی استفاده شود باید استاندارد باشد تا در هنگام بارش دچار آب گرفتگی زیر چمن نشوید.
۱۰- نکته آخر اینکه در نظافت چمن مصنوعی مهد کودک بسیار کوشا باشید. با جارو برقی همیشه لا به لای نخ ها را تمیز کنید و در صورت نیاز با مواد شوینده شستشو دهید.

علاقه مندان به کسب اطلاع بیشتر از ویدئوهای منتشر شده در کانال آپارات رسمی شرکت ایرانیان سونار، می‌توانند با مراجعه به لینک زیر از دنبال کنندگان این کانال شوند:

https://www.aparat.com/iraniansonar

برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایتهای زیر مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در دفتر تهران تماس حاصل نمائید.

www.sonarstar.com

www.ccgrass.ir

تلفنهای تماس:

۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲

۰۲۱۸۸۳۹۷۶۵۲

۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲

۰۲۱۸۶۰۲۷۹۲۴

همچنین برای کسب اطلاع از نمایندگی های فروش چمن مصنوعی، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://sonarstar.com/%D9%85%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4/

    مشاوره رایگان