گارانتی چمن مصنوعی ایرانیان سونار ۴۸ ماهه شد

گارانتی چمن مصنوعی ایرانیان سونار ۴۸ ماهه شد

گارانتی چمن مصنوعی ایرانیان سونار ۴۸ ماهه شد 580 440 seo site

پس از رایگان شدن هزینه نصب چمن مصنوعی های ایرانیان سونار، هم اکنون با افزایش یکساله گارانتی های محصولات این شرکت ، گارانتی تمام محصولت چمن مصنوعی ایرانیان سونار  از  ۳۶ ماه به ۴۸ ماه افزایش پیدا کرد.

طبق اعلام مدیر عامل شرکت ایرانیان سونار و با هدف جلب رضایت بیش از پیش مشتریان عزیز، زمستان امسال با سه اقدام مهم و بزرگ در خرید، نصب و گارانتی محصولات چمن مصنوعی برای تمامی محصولات این شرکت همراه است. این سه اقدام که پیش تر در باره آن ها در اینجا و اینجا توضیح داده ایم شامل نصب رایگان چمن مصنوعی در هر متراژ و زمین ای در استان های تهران و البرز و مازندران است. به علاوه تخفیف کلی بر روی خرید چمن مصنوعی در جشنواره نوروزی ایرانیان سونار که شامل تمامی محصولات این شرکت می شود و به همه خریداران در تمامی استان ها تعلق می گیرد. همچنین چمن مصنوعی های خریداری شده به صورت رایگان و با گارانتی ۴ ساله در محل مورد نظر مشتریان عزیز تحویل خواهند شد.

گارانتی چمن مصنوعی ایرانیان سونار 48 ماهه شدگارانتی چمن مصنوعی ایرانیان سونار شامل چه مواردی است؟

عمر مفید چمن مصنوعی با توجه به کاربردی که به آن داده شده متفاوت است. شما می‌توانید از چمن مصنوعی استفاده خانگی یا ورزشی کنید، می‌توانید آن را در زمین‌های فوتبال، تنیس، زمین‌های گلف، کنار استخر، بین سنگ و موزاییک در پارکینگ‌ها یا حتی برای تزئین مدارس و مهد کودک استفاده کنید. بدیهی است که هر کدام از این کاربردها به اندازه‌ای روی عمر مفید چمن مصنوعی تاثیر می‌گذارد و با نسبت‌های متغیر از این عمر مفید کم می‌کند. اما به طور متوسط ماندگاری چمن مصنوعی بین ۱۰ تا ۱۵ سال است و آنقدر محصول بادوامی است که گاهی نوع کارکرده آن خرید و فروش می‌شود. به دلیل همین ماندگاری و دوام است که ایرانیان سونار در اردیبهشت ماه ۹۷ با پشت سر گذاشتن یک دوره ۳۶ ماهه از شروع گارانتی چمن مصنوعی ایرانیان سونار اعلام کرد در طول این مدت حتی یکبار هم تعویض گارانتی نداشته است.

همانطور که می دانید شرکت ایرانیان سونار تنها وارد کننده محصولات سی سی گراس در ایران است. محصولات چمن مصنوعی سی سی گراس استاندارهای مختلف جهانی از جمله گواهینامه های کیفیت ایزو و گواهینامه های معتبر از سوی فدراسیون های جهانی فوتبال و راگبی را به خود اختصاص داده است. همچنین با پیشروی در تولید و ارتقا انواع چمن مصنوعی آینده بازار جهانی این محصول را هم تحت اختیار دارد. به همین دلیل است که ایرانیان سونار تنها محصولات سی سی گراس را شایسته مصرف کننده ایرانی دانسته و با عرضه آن به بازار حتی پس از سه سال نیز هیچ کدام از محصولات نیاز به تعویض گارانتی چمن مصنوعی پیدا نکرده اند.

حالا با افزایش این گارانتی از ۳۶ ماه به ۴۸ ماه که تصمیی برای اطمینان خاطر هر چه بیشتر خریداران چمن مصنوعی از جهت دوام ماندگار چمن مصنوعی خریداری شده شان است، از این پس چمن‌ مصنوعی  ایرانیان سونار  در هر مدل و ابعادی با ۴۸ ماه ضمانت به دست مشتریان می‌رسد و هر نوع رنگ پریدگی و زدگی در آن با گارانتی معتبر ایرانیان سونار قابل تعویض خواهد بود. ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است.

از ایرانیان سونار چه می دانید؟

ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است. شرکت سی سی گراس بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا محسوب می شود و دارای بالاترین رتبه در فدراسیون جهانی فوتبال فیفا است. .

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای  www.ccgrass.ir  و یا  www.sonarstar.com  مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان