دیوار سبز چمن مصنوعی چیست؟

دیوار سبز چمن مصنوعی چیست؟

دیوار سبز چمن مصنوعی چیست؟

دیوار سبز چمن مصنوعی چیست؟ 580 440 seo site

چمن مصنوعی هزاران کاربرد دارد. در کنار ساده ترین تصاویری که با شنیدن نام چمن مصنوعی در ذهن می ­آید، همواره معماران و طراحان داخلی ایده های خلاقه ای را مطرح می کنند و از این محصول سبز همیشه ماندگار استفاده های شگفت انگیزی می کنند. یکی از کاربردهای چمن مصنوعی در معماری مدرن امروز استفاده از آن برای سبز کردن یک نما است. معمولا نماهای خارجی و داخلی به این کاربرد اختصاص پیدا می کنند و نام دیوار سبز را با خود همراه می کنند. دیواری که تا به آن نزدیک نشوید و آن را لمس نکنید هیچوقت پی نخواهید برد که از چمن مصنوعی ساخته شده است. اما چرا این محصول تا این اندازه در جذاب کردن نماها به کار می آید و چرا معماران مدرن امروز در سراسر جهان توجه زیادی به دیوار سبز چمن مصنوعی دارند؟ در ادامه با این مطلب از وبلاگ سونار استار همراه باشید تا درباره دیوار سبز چمن مصنوعی بیشتر بدانید.

دیوار سبز چمن مصنوعی یک دکوراسیون نرم است

در حالی که برای پوشش های دیوار در نماهای داخلی و خارجی انواع متریال از جمله سنگ، آجر، فلز، شیشه، چوب و … به کار برده می شود، چمن مصنوعی می تواند نمای شما را از سختی خارج کرده و آن را به یک نمای نرم تبدیل کند. اگر نخواهیم اصطلاح های تخصصی معماری را به کار ببریم، چمن مصنوعی به فضای شما روح می بخشد و آن را همگام با طبیعت می کند. استفاده از چمن مصنوعی در نمای خارجی پروژه شما نشان می دهد که در این ساختمان با فضایی پرنشاط و انرژی بخش رو به رو هستیم. همچنین دیوار سبز نمای مدرنی است که در عین آرامش، از خلاقیت، تنکنیک، موفقیت، هدف و انگیزه خبر می دهد. به همین دلیل است که بیشتر در معماری های مینیمال به کاربرده می شود و از رستوران ها و کافه ها تا فضاهای اداری و تجاری و حتی در مراکز تفریحی و آموزشی هم نمادهایی از دیوار سبز دیده می شود.

دیوار سبزدیوار سبز تنها برای نمای خارجی نیست

برخی فکر می کنند دیوار سبز را تنها در نماهای خارجی می توان به کار گرفت و استفاده از آن در نماهای داخلی کاربردی ندارد. این تصور اشتباهی است چرا که ورودی های ساختمان، لابی ها، دیوارهای راهروهای بزرگ و طولانی و دیوارهای داخل واحد های آپارتمانی همه و همه از گزینه هایی هستند که دیوارهای سبز چمن مصنوعی به خوبی در آن ها جلوه دارد.

مقاومت چمن مصنوعی در برابر آفتابباغ های عمودی در مقابل نور آفتاب مقاوم اند

مسئله دیگری که مواجهه با دیوار سبز چمن مصنوعی مطرح می شود ماندگاری رنگ سبز آن در مقابل آفتاب است. البته که این نگرانی به سادگی قابل رفع است چرا که چمن مصنوعی های شرکت ایرانیان سونار که تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است مقاوم به اشعه UV بوده و ماندگاری رنگ و بافت آن ضمانت نامه ای طولانی دارد. در این راستا محصولات CC GRASS ضمن داشتن مواد ضد اشعه‌های مضر خورشید، آزمایشهای مورد نظر در این رابطه را با موفقیت پشت سر گذاشته‌‌اند. آزمایش‌هایی که به مصرف کننده این اطمینان را می‌دهد تا در صورت استفاده از چمن مصنوعی در فضاهای خانگی و محیط‌هایی مثل رستوران یا مهدکودک از ضد اشعه  بودن آن اطمینان حاصل کنند. یکی از این آزمایش‌ها که محصولات تزئینی CC GRASS توانسته با موفقیت آن را پشت سر بگذارد آزمایشهای آنتی یو وی است.  به طوریکه این محصولات در شرایط به شدت گرم، خشک و بیابانی تا دو سال بدون تغییر رنگ و کیفیت باقی می‌مانند. شرکت CC GRASS هم کیفیت رنگ و استقامت محصولات تزئینی خود را تا هفت سال تضمین می‌‌کند تا خیال شما را از هر بابت راحت کرده باشد.

از شرکت ایرانیان سونار بیشتر بدانیم

چمن‌های مصنوعی شرکت ایرانیان سونار با ۳۶ ماه ضمانت به دست مشتریان می‌رسد و هر نوع رنگ پریدگی و زدگی در آن با گارانتی معتبر ایرانیان سونار قابل تعویض خواهد بود. ایرانیان سونار تنها وارد کننده چمن مصنوعی سی سی گراس در ایران است که به بزرگ‌ترین مرکز فروش چمن مصنوعی تزئینی در ایران تبدیل شده و آماده فروش و خدمت‌رسانی در تمام پروژه‌های چمن مصنوعی با نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور است.

در این مجموعه انواع مدلهای چمن مصنوعی با قیمتهای مختلف به فروش می رسد. همچنین تیم اجرایی شرکت به شما در طراحی و اجرای حرفه ای کار کمک می کنند. برای کسب اطلاع بیشتر از محصولات این شرکت با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۲۷۲۳۲ و ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲ تماس بگیرید و یا به وبسایتهای   www.ccgrass.ir  و یا   www.sonarstar.com   مراجعه کنید.

    مشاوره رایگان