تاثیر رنگ سبز چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه

تاثیر رنگ سبز چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه

تاثیر رنگ سبز چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه

تاثیر رنگ سبز چمن مصنوعی در دکوراسیون خانه 580 440 seo site

رنگ اتاق­ها در خانه شما انعکاس مستقیمی از شخصیت شماست. در حالی که اکثر ما ممکن است زمان زیادی را صرف فکر کردن درباره رنگ اتاق نکنیم، اما این رنگ هر روز و به طور ناخودآگاه بر ما تاثیر می گذارد. رنگ اتاق می تواند بر روحیه و افکار ما تاثیر بگذارد بدون اینکه از تاثیر ان باخبر باشیم. البته در اینجا منظور از رنگ تنها رنگ دیوارها نیست. بلکه از رنگ غالب در محیط و دکوراسیون یک خانه صحبت می­کنیم. با ادامه این مطلب از وبلاگ سونار استار همراه باشید تا از تاثیر رنگ سبز چمن مصنوعی و بکارگیری آن در دکوراسیون خانه باخبر شوید.

دکوراسیون داخلی با چمن مصنوعیرنگ سبز چمن مصنوعی و آرامش خانه

سبز رنگی است که چشم را آرام می کند. ترکیب سبکی از طراوت رنگ آبی و شادابی رنگ زرد است، به همین دلیل تقریبا برای هر اتاقی در خانه مناسب است. در آشپزخانه سبز همه چیز تازه می­شود؛ در یک اتاق خواب یا اتاق نشیمن، آن را تشویق به آرامش می­کند، و به اندازه کافی گرما برای ترویج آسایش و همبستگی در خانه را به وجود می­آورد. سبز همچنین دارای اثر آرام بخش است، زمانی که به عنوان یک رنگ اصلی برای تزئین استفاده می شود. اعتقاد بر این است که  به استراحت افراد می کند.

رنگ سبز یادآور ارامش طبیعت است. حضور در آن را تداعی می­کند و استفاده از چمن مصنوعی در تزئینات خانه نیز این یادآوری را عمیق­تر می کند. رنگ سبز چمن مصنوعی و به خصوص چمن­هایی که برای کاربردهای خانگی طراحی شده­اند علاوه بر دربرگیری تمام ویژگی­های روانی رنگ سبز، با ترکیب شدن با رنگ­های گرم دیگر از جمله زرد و نارنجی به زیبایی خانه­ها اضافه می­کند.

در شرایطی که ناپایداری­های آب و هوایی و تغییرات جوی مانع از نگهداری فضای سبز در خانه می شود و در شرایطی که با افزایش جمعیت معماری خانه­ها به سمت اپارتمان­های کوچک و بدون حیاط تغییر کرده است تنها به کارگیری چمن مصنوعی در تزییات خانه است که می­تواند جای خالی فضای سبز را پر کند و باعث حظ بصری افراد شود.

دیوار سبز در خانهاز رنگ سبز چمن مصنوعی در کدام قسمت خانه استفاده کنیم؟

وقتی صحبت از ترکیب رنگ سبز در دکوراسیون خانه می­شود کمتر کسی به استفاده از رنگ سبز چمن مصنوعی در دکوراسیون فکر می­کند. برخی تصورشان از به کارگیری رنگ سبز، رنگ کردن یک دیوار یا استفاده از پرده و کفپوش سبز است. در حالی که به کارگیری رنگ سبز در جزیی­ترین موارد مثل گل­ها و گلدان­ها، استفاده از چمن مصنوعی به عنوان بخشی از کفپوش، استفاده از چمن مصنوعی در تراس خانه و ایجاد محوطه پرورش گل و گیاه و نیز استفاده از آن بر روی میز ناهارخوری هم از دیگر کاربردهای رنگ سبز چمن مصنوعی در خانه است.

همچنن استفاده از آن به عنوان یک بوم سبز برای نصب تابلوها و قاب عکس­ها، به کارگیری در اتاق بازی کودکان به عنوان کفئوش ضربه­گیر، استفاده در محیط­های اداری و اتاق­های کار برای آرامش و بالابردن تمرکز و استفاده­های ریز و کاربردی در جای جای یک خانه از دیگر ایده­هایی است که تاثیر رنگ سبز چمن مصنوعی در دکوراسیون را بیشتر و بیشتر می­کند.

    مشاوره رایگان