چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی و تمیزی محل زندگی

چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی و تمیزی محل زندگی

چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی و تمیزی محل زندگی

چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی و تمیزی محل زندگی 580 440 seo site

چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی؟ مگر از چمن مصنوعی چنین استفاده ای هم می توان کرد؟ این سوالی است که ابتدا در ذهن تمام کسانی که تیتر این مطلب را می خوانند شکل می گیرد. جالب است بدانید که از آنجایی که نگهداری از حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار رایج است، فروشگاه هایی که ملزومات نگهداری از حیوانات خانگی را می فروشند اقدام به فروش چمن مصنوعی ویژه سگ ها و گربه ها نیز می کنند. در ادامه مطلب می خواهیم از تاثیر چمن مصنوعی در تمیزی خانه و در نگهداری از حیوانات خانگی بگوییم.

چرا چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی؟

معمولا در کشورهای اروپایی و در خانه های بزرگ و حیاط دار یا در باغ ها و باغچه ها محیطی را چمن طبیعی کرده و برای نگهداری سگ ها و گربه های خانگی از آن استفاده می کنند. یا حتی اگر در خانه های آپارتمانی هم از حیوانات خانگی نگهداری می کنند فضایی در بیرون از آپارتمان به این حیوانات اختصاص دارد. اما در چند سال اخیر این فضا از چمن طبیعی به چمن مصنوعی تغییر پیدا کرده است.

اول به دلیل مصرف بالای آب برای نگهداری از چمن طبیعی که حتی در آمریکا و کانادا ممنوعیت آن به قانونی مصوب تبدیل شده است. دوم بخاطر اینکه حیوانات خانگی با راه رفتن روی چمن طبیعی، کندن آن و همینطور آمدن به خانه تمامی خاک ها، آشغال ها و هر آنچه داخل خاک چمن طبیعی بوده است را با خود به داخل خانه می آوردند. اینجا بود که چمن مصنوعی جایگزینی منطقی برای چمن طبیعی در نگهداری از حیوانات خانگی شد.

با نصب چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی بخصوص سگ ها و گربه ها، به شما تضمین می دهیم که خانه تان پاکیزه تر می شود. سگ ها دوست دارند در حیاط بازی کنند و اگر یک نقطه کثیف یا گودال گل یا چمن مرطوب وجود داشته باشد، آنها به سرعت آن را پیدا خواهند کرد! شما دوست دارید حیوانات خانگی خود از فضای خارج از منزل لذت ببرند، اما هنگامی که آنها را به مکان های مختلف در خارج از خانه می برید، همیشه ناراحتی از کثیف شدن خانه را تجربه می کنید.

علاوه بر این وقتی که صرف تمیز کردن و پولی که صرف خرید محصولات برای تمیز کردن نه تنها خانه خود، بلکه سگ خود را نیز می کنید هم بیش از حد و گران است. در ادامه چند مزیت استفاده از چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی اشاره می کنیم.

چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی و تمیزی محل زندگی
حفاری کمتر، خاک کمتر!

حفاری، کندن گودال و دست و پا زدن در خاک از علاقه مندی ها و تفریح های لذت بخش سگ ها است. صاحبان آن ها هم وقت می گذارند و سگ خود را برای گردش به بیرون از خانه می برند اما مدام باید با خاک و موادی که از خاک به آن ها چسبیده است به خانه برگردند. حالا اگر در محیط خانه چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی داشته باشید که سگ ها با راه رفتن داخل آن همان حس چمن طبیعی را دریافت کنند و خانه و زندگی را هم پاک و تمیز نگه دارند چرا اقدام به خرید و نصب آن نکنید؟

ماندگاری بیشتر و گل کمتر!

باران می تواند برای چمن طبیعی بسیار خوشایند باشد چرا که به رشد بهتر آن و سبز شدن بیشترش کمک می کند! اما اگر سگی در خانه داشه باشید که هنگام باران گل و لای زیادی را به داخل خانه بیاورد چطور؟ راه حل چیست؟ چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی به دلیل سوراخ هایی که در لایه زیرین خود دارد آب باران را در خود نگه نمی دارد و رطوبت و خیسی در آن باقی نمی ماند. این می تواند بهترین جایگزین چمن طبیعی باشد زمانی که شما نمی خواهید فرش های زیبا یتان با گل های چمن طبیعی باران خورده کثیف شود.

چمن مصنوعی حیوانات خانگیبدون گرد و خاک و تمیز!

بهار و تابستان فصل گرما و گرده است. فصلی که بر روی چمن های طبیعی انواع گرده ها و ذرات باقی می ماند و سگ هاو حیوانات خانگی نیز آن را با خود به داخل خانه می آورند. چمن مصنوعی اما به دلیل جنس ذرات سازنده آن هیچکدام از این ذرات را در خود نگه نمی دارد و بعلاوه به آسانی تمیز می شود. هنگام تمیز کردن و شست و شو چمن مصنوعی نگران از بین رفتن یا کنده شدن آن نیستید و این عامل مهمی در نگهداری از حیوانات خانگی است که محل زندگی و رفت و آمد آن ها همیشه پاک و تمیز باشد.

بدون بیماری!

چیزی درباره یک چمن طبیعی وجود دارد که برای نگهداری از سگ در محیط آن باید مراقب باشید. سگ ها علاوه بر اینکه تمایل زیادی به بازی کردن روی چمن طبیعی دارند بی هوا و بدون اندازه هم چمن های طبیعی را می خورند که این باعث یک بیماری گوارشی در آن ها می شود. در عوض استفاده از چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی به ویژه سگ ها مانع از بروز این بیماری ها می شود.

    مشاوره رایگان