چمن مصنوعی خریدی مقرون به صرفه

چمن مصنوعی خریدی مقرون به صرفه

چمن مصنوعی خریدی مقرون به صرفه

چمن مصنوعی خریدی مقرون به صرفه 700 467 seo site

چمن های مصنوعی انتخابی مقرون به صرفه برای صاحبان خانه و آپارتمان می باشد.

تمام چمن های مصنوعی عرضه شده در مجموعه سونارگرس به واسطه کیفیت بسیار بالا مواد به کار رفته در آنها، عمر و دوام بالا و مقاومت در برابر سایش در بین مصرف کنندگان مشهور هستند.

به دلیل طول عمر بسیار بالایی که این محصولات دارند، سرمایه گذاری بسیار مطمئنی محسوب می شود که ارزش هر ریالی که برای خرید چمن مصنوعی صرف کرده اید را دارد.

استفاده از چمن مصنوعی به اوایل دهه ۶۰ میلادی باز می گردد. این چمن های مصنوعی برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ در دبیرستان Rhode Island آمریکا نصب شد و برای فعالیت های فوق برنامه ورزشی مورد استفاده قرار می گرفت.

از زمان معرفی این محصول به جهان و با پیشرفت و گسترش تکنولوژی تولید چمن مصنوعی، در حال حاضر از این محصول نه تنها برای مقاصد ورزشی بلکه برای منازل میز مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این استفاده ها به چمن مصنوعی بالکن می توان اشاره کرد.

شرکت های نصاب چمن مصنوعی از استانداردهای این صنعت برای نصب چمن مصنوعی استفاده می کنند.

همچنین با بهره گیری از ابزار و تجهیزات خاص کارهای نصب را انجام می دهند تا علاوه بر کیفیت بالا، نصب با سرعت بالا و به سادگی انجام شود.

از چمن های مصنوعی می توان برای باغچه، حیاط و یا برای بالکن و تراس استفاده کرد.

در سالهای اخیر با توجه به افزایش تجربه و با پیشرفت تکنولوژی های موجود در این صنعت، چمن های مصنوعی از زیبایی بیشتری برخوردار گشته و بسیار شبیه به چمن های طبیعی هستند که تشخیص مصنوعی و یا طبیعی بودن را بسیار دشوار کرده است.

چمن مصنوعی انتخابی بسیار هوشمندانه و مقرون بصرفه است زیرا این محصول نیازی به آبیاری، هرس کردن ندارد و هزینه نگهداری از آن بسیار بسیار پایین می باشد و مهم تر اینکه همیشه فضایی سبز را برای شما ایجاد می کند.

البته باید توجه داشت با اینکه این چمن ها نسبت به چمن های طبیعی نیاز به نگهداری بسیار کمتری دارند ولی همچنان باید از آن ها نگهداری و مراقبت نیز به عمل آورده شود.

به عنوان مثال باید برگ هایی که از درختان بر روی آن ها میفتند را دستگاه باد از سطح چمن مصنوعی دور کنید و یا آن ها را هر چند وقت یک بار برس بزنید.

جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان مرکز سونارگرس استفاده کنید. مشاوره رایگان

    مشاوره رایگان