با ۲۶ نمایندگی فروش چمن مصنوعی مصنوعی سونار استار در سراسر ایران آشنا شوید

با ۲۶ نمایندگی فروش چمن مصنوعی مصنوعی سونار استار در سراسر ایران آشنا شوید

با ۲۶ نمایندگی فروش چمن مصنوعی مصنوعی سونار استار در سراسر ایران آشنا شوید 150 150 seo site

شرکت ایرانیان سونار با نام تجاری سونار استار نماینده انحصاری چمن‌های مصنوعی شرکت سی سی گراس در ایران است که با فروش انواع چمن‌های مصنوعی ورزشی و لنداسکیپ، گام بزرگی را در ارائه باکیفیت ترین چمن‌های مصنوعی در ایران برداشته است.

چمن مصنوعی محصولی نوظهور در عصر مدرن است که در کنار ملاحضات زیست محیطی و همچنین با هدف افزایش طول عمر محصولی با کاربردهای چمن، ضرورت تولید آن احساس شد. در دنیا نیز از امریکا و اروپا گرفته تا اسیا و استرالیا به سرعت صنعت تولید چمن مصنوعی پیشرفت کرد و با اینکه آغاز آن از امریکا بود، اما امروزه در آسیا و اروپا شرکت‌های تولیدی مهم و بزرگی در عرصه چمن مصنوعی وجود دارند که حرف‌های مهمی برای گفتن دارند.

یکی از این شرکت ‌ها که در کشور چین قرار گرفته و نمایندگی‌های متعددی هم در اروپا و آسیا دارد شرکت سی سی گراس است. سی سی گراس از برترین کارخانه‌های تولید چمن مصنوعی است علاوه بر اخد گواهی‌های کنترل کیفیت متعدد با معیارهای جهانی، موفق به اخذ گواهی از فدراسیون جهانی فوتبال و قرار گرفتن در جمع ۶ تولید کننده برتر چمن مصنوعی در دنیا شده است.

بدیهی است که وارد کردن محصولات با کیفیت چنین شرکتی که در سال ۲۰۱۶ نیز موفق به پوشاندن بیست میلیون متر مربع از سطح جهان با چمن مصنوعی شده است، برای هر شرکت ارایه دهنده محصولات چمن مصنوعی موفقیت بزرگی محسوب می‌شود.

ایرانیان سونار نیز با تکیه بر همین کیفیت و با پشت سر گذاشتن سختی‌های متعدد موفق شد تا نمایندگی این شرکت معتبر را اخذ کرده و وارد کننده انحصاری چمن‌ مصنوعی سی سی گراس در ایران باشد.

نمایندگی فروش چمن مصنوعی

چرا گسترش نمایندگی فروش چمن مصنوعی ؟

کشور ایران با وسعت جغرافیایی که دارد و با قرار گرفتن در فلات خاورمیانه، ویژگی‌های مناسب متعددی برای جایگزینی چمن مصنوعی با چمن طبیعی دارد. به خصوص که در بحران‌های زیست محیطی از جمله خشکسالی و کم آبی قرار داریم و استفاده از چمن مصنوعی در تمام نقاط کشور می‌تواند مانع از هدر رفت آب برای نگهداری از چمن طبیعی شود.

به همین دلیل شرکت ایرانیان سونار در هدف گذاری‌های خود توسعه مراکز فروش در جای جای ایران را در دستور کار قرار داده و تا کنون موفق به اعطا ۲۶ نمایندگی فروش چمن مصنوعی از شمال و جنوب تا شرق و غرب ایران شده است.

همکاری نمایندگان فروش با ایرانیان سونار  علاوه بر دسترسی راحت‌تر مشتریان در نقاط مختلف ایران، هزینه‌های حمل و نقل را هم کاهش داده و امکان خرید حضوری برای مشتریان را فراهم می‌کند.

همینطور به توسعه استفاده از چمن مصنوعی با کیفیت جهانی و گارانتی معتبر سونار استار در تمام نقاط ایران منجر می‌شود. چرا که یکی از شاخص‌های توسعه پایدار امکان بهره مندی و دسترسی یکسان همه مردم به محصولات با کیفیت است و شرکت ایرانیان سونار نیز در این زمینه احساس مسئولیت می‌کند.

ما برای هر گونه تعامل و همکاری با نمایندگی‌های شهرستان اعلام امادگی می‌کنیم و امیدواریم با افزایش تعداد نمایندگی‌ها شاهد سبز بودن هر چه بیشتر ایران عزیزمان باشیم.

در حال حاضر شرکت ایرانیان سونار ۲۶ نمایندگی فروش چمن مصنوعی در شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مازندران، خوزستان، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، لرستان، کرمانشاه و یزد دارد و به زودی با افزایش تعداد نمایندگی‌های خود در سایر استان‌ها به بزرگترین شرکت ارائه چمن‌های مصنوعی ورزشی و تزیینی کشور تبدیل خواهد شد. اسامی این نمایندگی‌ها و آدرس آن‌ها را می‌توانید در اینجا ببینید.

اگر شما هم در زمینه‌های دکوراسیون، طراحی داخلی، کفپوش، سالن‌های ورزشی، مهدکودک‌ها و تالارها و رستوران‌ها فعالیت می‌کنید می‌توانید برای همکاری با سونار استار و اخذ نمایندگی همه روزه از ساعت ۸ تا ۵ بعدازظهر با شماره‌ ۰۲۱۸۸۳۹۷۶۴۲  تماس گرفته تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

    مشاوره رایگان