انواع چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی 700 466 seo site

انواع چمن های مصنوعی تزئینی

هیچ منظره ای نمی تواند زیباتر از باغچه ای پوشیده از چمن های سرسبز در کنار گل های رنگارنگ باشد.

اما داشتن چمنی زیبا که چشم انداز قشنگی نیز داشته باشد نیازمند نگهداری و کار و زمان زیادی می باشد.

اما حتی برای افرادی که زمان کافی برای رسیدگی به باغچه شان را ندارند نیز راه حلی برای این مورد وجود دارد و آن هم استفاده از چمن های مصنوعی است.

چمن مصنوعی را می توان به راحتی در تمام فضاها و محیط های بیرون استفاده کرد. از جمله کاربردهای چمن مصنوعی می توان به استفاده در چمنزارها، روف گاردن ها، تراس و بالکن اشاره کرد.

این نوع از چمن ها به حداقل نگهداری نیازمند هستند زیرا آن ها نیاز به آبیاری، هرس و بسیاری از کارهایی که باید برای چمن های طبیعی کرد ندارند.

حتی امروزه بسیاری از افراد از جمن های مصنوعی داخل منازل برای زمین بازی کودکان استفاده می کنند.

لطفاً ما را دنبال کنید تا در مورد انواع چمن مصنوعی تزئینی که برای ایجاد زمین بازی کودکان مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر بدانید.

سه نوع چمن مصنوعی

وقتی که برای خرید چمن مصنوعی برای منزل خود بیرون می روید، دانستن اینکه سه نوع چمن مصنوعی در بازار وجود دارد مهم است.

۱. چمن های طرح مرغزار (نوع علفی)

کوتاهترین نوع چمن مصنوعی این مدل است. این مدل از جمله چمن های دوبافت است که ظاهری شبیه خزه به آن می دهد. کوتاه بودن، به این مدل از چمن های مصنوعی اجازه می دهد تا ظاهری مرتب را در اختیارمان بگذارند؛ همانند چمن طبیعی ای که به خوبی هرس شده باشد. علاوه بر این، این چمنهای مصوعی مناسب ترین گزینه برای دارندگان حیوانات خانگی می باشد.

۲. چمن های باغی (چمن های تزئینی)

این چمن مصنوعی در چهار رنگ در دسترس است. ارتفاع الیاف این نوع از چمن در حدود ۳۰۰ میلیمتر است و باعث ایجاد احساس نرمی در پاها می شود.

این چمن ها بسیار شبیه به چمن های طبیعی هستند که به خوبی هرس شده اند و گزینه ای بسیار مناسب برای زمین بازی کودکان می باشد.

۳. چمن های لوکس

اگر می خواهید که چمن مصنوعی داشته باشید که بسیار واقعی بنظر رسد، در این صورت چمن های مصنوعی لوکس لوکس بهترین انتخاب برای شما می تواند باشد.

چمن های لوکس دارای الیاف بلندتر و ظاهری واقعی تر است و حس چمنی کاملا آراسته را منتقل می کند.

برای انتخاب و خرید انواع چمن های مصنوعی میتوانید از مشاوره رایگان سوناراستار استفاده کنید.

    مشاوره رایگان